Havale EFT %3 İndirim!
Ödeme
Kredi kartı ile ödeme

Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card,Maximum Kart, Card Finans, Axess Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak tek çekim ve/veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerde vade farkı uygulanmaktadır.


Kredi kart bilgilerimi vermem güvenli mi?

Güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Globalsign ve Thawte Global firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle firmamız üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.

Havale ve EFT ile Ödeme

Sitemizden yapacağınız havale  alışverişlerde aşağıda ki banka hesap numalarımıza sipariş tutarıyle birlikte ödeme yapıldıktan sonra işlem banka tarafından kontrol edilerek onay verilmektedir. Sipariş esnasında seçeceğiniz bankanın hesap bilgileri mevcut olacaktır, siparişinizi NİNNOLA MOBİLYA firma unvanı adına açıklama kısmına sipariş numaranızı yazarak yapınız.

Banka Adı: FİNANSBANK
Hesap Adı: Murat TORAMAN
Şube Adı: Sanayi ŞB.
Hesap No: 47344878
IBAN No: TR 20 0011 1000 0000 0047 3448 78

Telif Hakkı © 2020 – 2023 Ninnola Tüm hakları saklıdır.

Ninnola® tescilli bir ticari markadır. Mavis Agency tarafından geliştirilmektedir.

Translate »