Havale EFT %3 İndirim!
Teslimat ve Kargo
Kurulum ve Teslimat

Mobilya, aksesuar ve demonte olan ürünlerin teslimat süreleri bölgelere göre değişmekle birlikte; bu süre max. 20 iş günüdür.
Sipariş ettiğiniz ürünlerimiz ücretsiz gönderim olup PTT KARGO ile hızlı ve güvenli bir şekilde apartman/ bina kapınıza kadar size ulaştırılacaktır.
30 iş gününü geçen yada sorunlu teslimatlarda [email protected] adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İncelemeye alınıp en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Faturalarım bana nasıl ulaşılacak?

Faturanız, mail olarak tarafınıza gönderilecektir. Eğer isterseniz fatura adresi ve gönderi adresini farklı seçebilirsiniz.

İade Şartları

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü mutlaka, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ayrıca kişiye özel (isimli vs.) ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Telif Hakkı © 2020 – 2023 Ninnola Tüm hakları saklıdır.

Ninnola® tescilli bir ticari markadır. Mavis Agency tarafından geliştirilmektedir.

Translate »