Havale EFT %3 İndirim!
Yardım
Moontessori yataklar yere çok yakın bebeğim üşür mü?

Yataklarımız standart olarak yerden 5-10 cm yüksek olacak şekilde hazırlanır. Ayrıca yumuşak yatağın yerleştirildiği plaka yerle olan teması tamamen keser. Bu sayede bebeğiniz asla üşümez.

Moontessori yatakların fiyatına yatak dahil mi?

Yumuşak yatak fiyatlarımıza dahil değildir. Her bebeğin konforu için ihtiyaç duyduğu ortam birbirinden farklıdır. Bu nedenle yumuşak yatak seçimini siz müşterilerimizin tercihine bırakıyoruz.

Kullanılan Malzemeler (Sağlığa uygun mu?)

Bunun için en kolay çözüm, kullanılan malzemenin AB kurallarına uygun olmasıdır. Özellikle mobilyanın dış cephesinde kullanılan boyanın ağır metal, kurşun içermesinin ve uçucu organik içeriklerin yoğun olarak bulunduğu ağaç ürünlerin bebeklerin zeka gelişiminde negatif yönde etkili olduğu düşünülmekte. Mümkün olduğunca masif ahşaptan yapılmış eşyalar kullanılmalıdır. Henüz bağışıklık sistemi tam olarak gelişmemiş olan bebeklerin hastalıklara karşı savunmasız kalmasına neden olur. Bu açıdan, bebekler için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için antibakteriyel ürün kullanıyoruz.

Tasarımı güvenli mi? (Çocuğunuza fiziksel zarar verebilecek tehlikeli kısımları var mı?)

Yutulabilir çıkan parçalar, el, kafa sıkışabilecek açıklıklar risk oluşturduğundan bu konuya dikkat etmekteyiz. Her türlü eşyanın kenarları ve köşeleri sivri olmamalıdır.Sivri köşeler gerekirse koruyucu malzeme ile kapatıyoruz.

Çocuğun yaşı ile birlikte modifiye edilebilir mi?

Hepsi olmamakla birlikte bir çok mobilya zamanla büyüyen çocuğunuz ile birlikte modifiye edilebilir. Bitişik şifonyeri çıkartılıp boyu uzayan yataklar sizi çok kısa bir süre sonra yeni bir yatak alma ihtiyacından kurtardığı için ekonomik olarak çok daha hesaplıdır.

Hasarlı ürünler değiştirilebilir mi?

Bir ürün tesliminde öncelikle satın aldığınız malı kargo çalışanı yanınızdayken kontrol etmeli, eğer herhangi bir sorun yoksa gerekli belgeleri imzalamalısınız. Ürün üzerinde hasar veya herhangi bir başka sorun tespit ettiyseniz kargo görevlisinin “Hasar Tespit Tutanağı” işlemini yapmasını isteyebilirsiniz. Demonte özelliğimiz ile hasarlı parçayı değiştirme kolaylığı vardır.Bu sayede komple ürün değişimi zorunluluğu olmaz.

Doğaya saygılı mı? Geri dönüşüme uygun mu?

Her ürün gibi üretilen mobilyanın da belli bi ömrü vardır. Bu ömür sona erdiğinde tekrar doğaya karışacağı düşünüldüğünde gelecek nesillere onlar için aldığımız ürünlerin onların geleceğini olumsuz yönde etkilemeyeceğinden emin olmak herkesin düşünmesi ve dikkat etmesi gereken bir konudur.

Çalışan mekanizmaları sessiz mi?

Yeni doğan bebeğiniz dinlendikçe büyüyecek ve gelişecektir. Onun huzurlu bir şekilde uyuması onun olduğu kadar aile bireylerinin psikolojisi için çok önemlidir.
Mobilyalarda kullanılan menteşe, çekmece rayı, parmaklık sistemleri son senelerde çok gelişmiştir ve artık hiç biri çalışırken en ufak bir tıkırtı çıkarmama lüksüne sahiptir.
Seçiminizi yaparken bütün kapakları, çekmeceleri, oynar aksamı tek tek kontrol etmeli ve sessiz çalıştığından emin olmalısınız.


Telif Hakkı © 2020 – 2023 Ninnola Tüm hakları saklıdır.

Ninnola® tescilli bir ticari markadır. Mavis Agency tarafından geliştirilmektedir.

Translate »