Miya Çalışma Masası

13.000,00 

Stok kodu: nçm951428001 Kategoriler:

Pudra mavisi vurgulu saf beyaz, Miya masasını özel kılıyor. Yaklaşık 120 cm genişliğindeki Miya çalışma masası , daha küçük odalar için de uygundur.

Üç çekmeceli

Miya çalışma masası 2 parça olup bir gövde ve 3 çekmeceli baza dolabından oluşmaktadır . Çekmeceler depolama ve saklama için idealdir .

Çok fazla depolama alanı

Geniş masa , bir dizüstü bilgisayar ve çok sayıda belge için yeterli alana sahiptir. Sandalyenin girintisi cömerttir ve rahat oturmayı garanti eder. Miya çalışma masasının arka duvarı uzundur ve sağda ortada bir raf ve üstte üç büyük bölmeye sahiptir. Örneğin kitaplar, aynı zamanda süslemeler de burada bulunabilir. Masaüstünün sol tarafında pratik bir kablo çıkışı bulunur .

Beyaz ve pudra mavisi tasarım

Miya çalışma masasının renk şemasına özellikle dikkat edilir : beyaz ahşap, arka duvarın üst kısmında ve taban dolabının alt çekmecesinde ve ayaklarında toz mavisi unsurlarla tamamlanır. Özel ekstra: Çekmecelerin beyaz çekmecelerde iki yuvarlak mavi topuzu ve toz mavi çekmecede bir yuvarlak beyaz topuz vardır. Bu renk vurgularıyla, Miya masasına bakmak çok güzel ve evrak işlerinin daha kolay yapıldığını göreceksiniz.

Boyutlar:

Yükseklik: 154cm

Genişlik: 120cm

Derinlik: 60cm

Beyaz dışı renk tercihlerinize 350 tl fiyat farkı yansımaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Miya Çalışma Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir